Szkoła Podstawowa
im. ks. Jana Kaczkowskiego
w Pucku

Podsumowanie

Podsumowanie projektu: Connecting the World: The Impact of Technological Globalization

Szkolenie o nowoczesnych technologiach w edukacji realizowane w ramach Programu FERS 2021-2027 współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus dla naszej kadry szkolnej już się zakończyło, ale projekt nadal trwa. Mamy świadomość, że współcześnie edukacja dzieci odbywa się zupełnie inaczej niż przed laty. Zmieniający i rozwijający się świat, postęp cyfryzacji, Internetu, sztucznej inteligencji wymaga ciągłego dostosowywania realiów szkolnych i metod nauczania. Chcemy nadążać za tymi zmianami i wprowadzać nowe metody pracy w naszej codzienności szkolnej, a dzięki takim szkoleniom jest to łatwiejsze. W czasie kursu poznaliśmy wiele cyfrowych możliwości, wiele narzędzi internetowych i aplikacji, które mogą uczynić naukę przyjemniejszą, atrakcyjniejszą dla młodego pokolenia, a przede wszystkim efektywniejszą. Dzięki finansowaniu FERS kurs odbył się w profesjonalnej placówce z wysoko wykwalifikowanymi ekspertami. Ponadto nauczyciele rozwinęli swoje kompetencje w języku angielskim, w którym odbywał się kurs, a także mieli okazję poznać kulturę i zabytki Antalyi i regionu.


Szkolimy się

Szkolimy się dla Was!Takie hasło przyświeca naszym nauczycielkom i pracownikom kadry edukacyjnej, które realizują projekt Connecting the World: The Impact of Technological Globalization realizowany w ramach Programu FERS 2021-2027 współfinansowany z Eiropejskiego Funduszu Społecznego Plus. 10 uczestniczek projektu poleciało do tureckiej Antalyi, aby w CEKDEV International Education and Development Academy szkolić się z wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji.


Wyniki rekrutacji do projektu: Connecting the World: The Impact of Technological Globalization

Rekrutacja na mobilność do Turcji została zakończona, poniżej znajduje się lista osób zakwalifikowanych i rezerwowych.


Rekrutacja do projektu: Connecting the World: The Impact of Technological Globalization

Informujemy, że rusza rekrutacja dla nauczycieli i pracowników kadry szkolnej, chcących wziąć udział w kursie „Connecting the World: The Impact of Technological Globalization”.

Poniżej zamieszczamy regulamin rekrutacji, wniosek o udział oraz formularz zgłoszeniowy. Osoby chętne proszone są o dostarczenie wypełnionych dokumentów do sekretariatu do dnia 20.12. 2023 roku.


Informacja o przyznanym dofinansowaniu

Z radością informujemy, że naszej szkole zostało przyznane dofinansowanie projektu Connecting the World: The Impact of Technological Globalization o numerze 2023-1-PL01-KA122-SCH-000113643 w ramach projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej” realizowanego ze środków FERS na zasadach Programu Erasmus+ sektor Edukacja szkolna.

Nasi nauczyciele będą szkolić się z tematyki użycia nowoczesnych technologii w edukacji, po to by lekcje prowadzone przez nich były urozmaicone i ciekawsze. 10 nauczycieli wyjedzie na kurs do Cekdev International Education & Development Academy w Turcji.